Na produktech v jednotlivých kategoriích se stále pracuje. V naší kamenné prodejně najdete daleko rozsáhlejší sortiment. Děkujeme za pochopení.

Způsoby doručení

Přepravní služba PPL

Přepravní služba PPL zajišťuje doručení objednaného zboží po celé ČR i do zahraničí. Zboží je doručeno obvykle následující pracovní den od expedice. V případě, že vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, bude se snažit vás kontaktovat ohledně jiného termínu doručení.

Sledování zásilky ZDE

Potřebujete číslo zásilky, které vám po odeslání zásilky od nás přišlo automaticky na email nebo vám ho rádi sdělíme.

 

Česká Pošta - Balík do ruky

Dále zboží zasíláme také prostřednictvím České Pošty, která zajišťuje dodání do celé ČR. Ve všední dny doručuje mezi 8:00-16:00 hodinou, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00 hodin, v Praze od 14:00-20:00 hodin. Před doručením balíku vám Česká Pošta zašle SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení.

Pokud vás kurýr nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík bude uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

Sledování zásilky ZDE

Potřebujete číslo zásilky, které Vám po odeslání zásilky od nás přišlo automaticky na email nebo vám ho rádi sdělíme.

 

Ceny dopravy ČR

Druh dopravyCena Kč
PPL99
Česká Pošta - Balík do ruky130
Zásilkovna /balík do 5 kg/60
DOBÍRKA+39